CarrefourSA marketlerinde kırmızı etiket indirimleri başladı! İşte temel gıdada yeni fiyatlar: Yağ 129,99 TL Pirinç 39,95 TL Salça 39,95 TL Süt 12,25 TL

Market raflarındaki tüm ürünlerin fiyatlarındaki büyük artışın ardından vatandaşlar temel gıda ürünleri için fiyat araştırması yapıyor. Bazı gıda ürünlerindeki fiyat artışları cepleri yakıyor. Yağ, pirinç ve salça gibi ürünlerde yaşanan fiyat artışlarının ardından birçok zincir market büyük indirim fırsatlarını duyurmaya başladı.

CarrefourSA yeni kampanyalarını duyurdu. Fiyat indirimleri vatandaşların temel gıda ürünlerini satın almalarını kolaylaştırıyor. Geride bıraktığımız 2021 yılının ortalarında başlayan ekonomik sıkıntılar nedeniyle yağ ve salça gibi ürünlerde peş peşe fiyat artışları açıklandı. Bu zamların ardından 5 litre ayçiçek yağı fiyatları 200 TL’ye ulaştı ve vatandaşların alım gücü büyük ölçüde sarsıldı. Fiyat artışları durdurulamazken, alınan kararların ardından fahiş fiyatlarla satılan ürünlerin fiyatları düşürüldü.

Ayçiçek yağı fiyat artışlarıyla sansasyon yaratan ürünlerden biri olurken, bu üründe peş peşe yapılan indirimler dikkat çekti. Son noktada 5 litre ayçiçek yağının ortalama fiyatı 180 TL ile 250 TL arasındaydı. Birçok marketin kendi markası olan ayçiçek yağı fiyatlarının oldukça yüksek olması dikkat çekerken vatandaşlar indirimli market arayışlarına başladı. Öte yandan süt, salça ve pirinç gibi ürünlerin fiyatlarındaki artış dikkat çekti.

CarrefourSA ise bu ürünlerde büyük indirimler yaptığını duyurdu. İndirimler kapsamında bu ürünlerin fiyatları önemli ölçüde düştü. İşte CarrefourSA ayçiçek yağı, salça, süt, kaşar peyniri, baldo pirinci fiyatları!

CarrefourSA Yağı, Salça, Kaşar Peyniri, Baldo Pirinç, Süt Fırsatları!

Zincir market CarrefourSA’nın açıkladığı yeni indirim kapsamında 6 farklı ürünün fiyatlarında indirime gidildi. Bu indirimden sonra vatandaşlar şimdiden rafları boşaltmaya başladı. CarrefourSA’nın düzenli olarak yaptığı fiyat indirimleri arasında yeni yerini alan bu yeni kampanyanın ürün fiyatlarına etkileri şu şekilde;

  • Sırma 4 Litre Ayçiçek Yağı: 158.90 TL yerine 129.90 TL
  • Reis Gönen Baldo Pirinç: 47,90 TL yerine 39,95 TL
  • Tat Domates Salçası: 49,95 TL yerine 39,95 TL
  • Carrefour Ayçiçek Yağı: 152,50 TL
  • Carrefour Yağlı Süt: 12,25 TL
  • Carrefour Kaşar Peyniri: 72,50 TL

CarrefourSA marketlerinde kırmızı etiket indirimleri başladı!  İşte temel gıdada yeni fiyatlar: Yağ 129,99 TL Pirinç 39,95 TL Salça 39,95 TL Süt 12,25 TL - Resim : 2

Bu ürünleri bu fiyatlarla satın almak isteyenler CarrefourSA mağazalarını ziyaret edebilir ve uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirler.

Leave a Comment