Burdur’da mide bulandıran görüntüler! Okul müdürü engelli kızı taciz etti, görüntüler ortaya çıktı

Tatilcinin açıklamasında, O dönem müdür yardımcısı olduğunu söyleyen IO yanımıza geldi ve ‘Sizi anlıyorum haklısınız. Burada özel öğrenciler var, korkabilirsiniz. Bu okulu yeni açtık, itibarımız tehlikede, biraz anlayış gösterin. Biz bu çocuklara istihdam sağlayan bir okuluz” dedi. Gezi boyunca müdürün başka hiçbir öğrenciyle ilgilenmediğini, sadece bu çocuğa yakınlaştığını gördük ve gördüklerimize inanamadık. Okul müdürünü şikayet ettik.” söz konusu.

KENDİNİ SAVUNMAK

Öte yandan tüm öğrencilerle iletişiminin aynı olduğunu iddia eden Müdür MA, “Bu öğrenciler özel öğrenciler, hepsine sarılıyorum, ellerini tutuyorum. Bu çocuklar duygu bilmiyorlar” kendini savundu. Olayın ortaya çıkmasının ardından Burdur Valiliği olayla ilgili soruşturma başlattı. Valilik, sabah saatlerinde idari soruşturma devam ederken Müdür MA’yı görevden aldı.

ENGELLİ KIZ ÖĞRENCİLERİN MÜDÜR YARDIMCISI’NA TACİZ OLDUĞU İDDİASIYLA İNCELENMESİ

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde engelli öğrencilerin eğitim gördüğü bir okulun ziyareti sırasında 13 yaşındaki kız öğrenciyi taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Burdur’daki okul müdür yardımcısı MA, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Jandarma’daki ifade ve soruşturma kapsamında görevden alındı, delil olarak gösterilecek. Amaç için fotoğraf çektikleri ortaya çıktı. Fotoğrafta müdür yardımcısı MA’nın kız öğrencinin elini tuttuğu görüldü.

Leave a Comment