Brad Pitt ‘gençlik iksiri’ satıyor: Ama çok pahalı!

class=”medyanet-inline-adv”>

ESKİ EŞİYLE YARGI YETKİSİ OLDU
Eski eşi Angelina Jolie ile Fransa’daki mutlu günlerinde satın aldıkları Miraval Şatosu için geçtiğimiz haftalarda mahkemelik olan Pitt, şimdi bambaşka bir konu ile gündeme geldi.

FRANSA’DAKİ CHATCH İLE BAĞLANTILI
6 çocuk babası olan 58 yaşındaki Pitt, şimdi de kozmetik sektörüne adım attı. Pitt, cinsiyetten bağımsız olarak hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilen cilt yaşlanmasını yavaşlatan bir bakım ürünleri serisini piyasaya sürüyor. Bu öğe aynı zamanda Jolie ile bir davaya yol açan Castle Miraval ile de bağlantılı.

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

class=”medyanet-inline-adv”>

BENJAMIN DÜĞMESİ FİLMLERİ AKLA GETİRİYOR
Brad Pitt’in cilt bakım ürünü, aktörün 2008 yılında Angelina Jolie ile satın aldığı Miraval kalesinin bağlarında yetişen üzümlerin yanı sıra zeytinyağı da içeriyor. Ancak bir özelliği var: Fiyatı ortalamanın üzerinde, yani çok pahalı. Brad Pitt’in cilt yaşlanmasını geciktirmeyi hedefleyen kozmetik markası, akıllara gençleşen ve sonunda bebeklik dönemine dönen bir adamı canlandırdığı Benjamin Button filmini getirdi. Pitt’in kozmetik markası cilt temizleme suyu, sıvı krem, krem ​​ve serum olmak üzere dört üründen oluşmaktadır.

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

‘Yaşlanmaktan kaçış yok’
Nitekim Brad Pitt, kendisinin de belirttiği gibi yaşlanma sürecinden kurtulmaya çalışmıyor. Oyuncu, Vogue dergisine verdiği bir röportajda, “Bu kaçamayacağımız bir şey. Yaşlanma karşıtı deyimi de komik, bu bir peri masalı.” Ama sonra devam etti, “Ama cildine bakmak da sağlıklı bir davranış. Bu, mesleğimde yapmayı öğrendiğim bir şey. Kendini iyi hissettiriyor.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Eski nişanlısından ilham aldı: Geçmişte cilt bakımıyla uğraşma alışkanlığının olmadığını söyleyen Brad Pitt, eski nişanlısı Gwyneth Paltrow’un kendisini cesaretlendirdiğini de itiraf etti. Bu kozmetik işine girerken Paltrow’dan ilham aldığını gizlemedi. Paltrow, 2008 yılında kurduğu sağlıklı yaşam ve bakım ürünleri sunan Goop markasının da kurucusudur.

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

FARKLI KONULARLA GÜNDEME GELİYORUZ
Brad Pitt son dönemde oynadığı ya da yapımcılığını üstlendiği filmlerin yanı sıra özel hayatındaki ve yatırımlarındaki gelişmelerle de ön plana çıktı. Eski eşi Angelina Jolie’nin 6 çocuğunun velayeti için açtığı dava henüz sonuçlanmadı. Tüm bunlar olurken Jolie, Miraval Kalesi’ndeki hisselerini bir Rus iş adamına sattı. Pitt de eski karısına zarar verdiği gerekçesiyle dava açtı ve bu satışın iptal edilmesini istedi. Ancak bu talep mahkeme tarafından kabul edilmedi.

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

MIRAVAL MÜCADELESİNDE EVLENDİLER
Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin ortak tarihinde Miraval Kalesi’nin ayrı bir yeri var. Çıktıkları sırada burayı satın alan çift, 2014 yılında aynı şatoda dünyaevine girmişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

JOLIE DA VAKA AÇTI
Pitt’in eli boş döndüğü bu davanın ardından beklenmedik bir gelişme yaşandı. Jolie, Brad Pitt’i Miraval’ın alkollü içki üretim tesislerini devralmak için onu dışarı çıkarmakla suçladı. Jolie, Pitt’in velayet davası üzerinden intikamını bu şekilde almaya çalıştığını belirterek oyuncuya 250 milyon dolarlık dava açtı.

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

ETEKİ GALA’YA İŞARET ETMİŞTİ
Bunlar son dönemde Brad Pitt’i gündeme getiren tatsız gelişmeler. Ancak oyuncu bu yılın Temmuz ayında oynadığı filmin galasında etek giydiğinde de konuşulmuştu. Pitt, başrol oynadığı Bullet Train’in Berlin galasında kırmızı halıda kahverengi etek, aynı renk ceket ve pembe gömlekle boy gösterdi. Görünümünü botlarıyla tamamlayan Pitt, bunu “serinlemek için” yaptığını söyledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

MIRAVAL ARAZİSİ ÜZERİNDE BİR GÖMİCİ ARADIĞINI DUYURDU
Bu galadan tam bir ay önce gündeme gelen Brad Pitt, birkaç yıl önce efsanelere inandığını ve Miraval Kalesi arazisinde hazine aradığını söylemişti. Pitt, bu işin onun için bir saplantı haline geldiğini ve hatta hazine aramak için özel ekipman satın aldığını açıkladı.

Brad Pitt gençlik iksiri satıyor: Ama çok pahalı

YÜZ KÖRÜ OLDUĞUNU SÖYLEDİ
Brad Pitt’in bu yıl konuşulmasının bir başka nedeni de yüz körlüğü olduğunu söylemesiydi. Pitt, Haziran ayında yaptığı bir röportajda, beynin bir kısmındaki bir eksikliğin neden olduğu bir yüz körlüğü hastalığı olan prosopagnaziye sahip olduğuna inandığını da açıkladı. Daha önce de benzer bir iddiayı tekrarlayan Pitt, kendisine resmi olarak teşhis konmadığını, ancak gösterdiği tüm semptomların prosopagnozi hastası olduğunu doğruladığını iddia etti.

Leave a Comment